Today.ua

Названо три непитущі знаки Зодіаку, які негативно ставляться до спиртного

Представники трьох знаків Зодіаку вкрай негативно ставляться до алкоголю, і змусити їх випити за компанію практично неможливо. У всіх правилах є свої винятки, але астрологи вважають, що зірки мають вплив на схильність тих чи інших знаків Зодіаку до алкоголізму, і найбайдужішими до спиртного є Рак, Діва та Козеріг.

Рак

Раки напиватися не люблять, бо знають, що алкоголь є небезпечним для здоров'я. Стан похмілля для представників цього знаку Зодіаку протікає важко, тому для них краще і зовсім відмовитися від алкоголю, ніж мучити себе та близьких. На Раків також впливає оточення. Якщо в компанії ніхто не п'є, то Ракам одразу стає спокійно, а якщо всі п'ють, то через свою скромність вони погоджуються на один келих, хоч і така доза для Рака небажана. Чим більше Рак п'є, тим життя видається йому більш депресивним.

Діва

Діви у стані алкогольного сп'яніння стають абсолютно неадекватними, і вони про це знають, тому намагаються не напиватися. На святах вони зазвичай єдині, хто не п'є, і часто саме їм доручають стежити за порядком. І така роль Дівам цілком підходить. Вони розвозять напідпитку друзів по будинках, допомагають прибрати зі столу і помити посуд, грають з дітьми господарів будинку, поки батьки веселяться. Іноді представники цього знака Зодіаку можуть випити бокальчик-другий, але тільки з найближчими людьми, або наодинці з собою.

Козеріг

Козероги вважають, що алкоголь забирає надто багато сил та енергії у них. Так як вони люблять все контролювати і планувати, то не можуть дозволити спиртному взяти гору над своїми планами. У житті відбувається всяке, але навіть коли Козероги випивають, вони намагаються контролювати ситуацію довкола. Деякі Козерога намагаються зняти стрес за допомогою алкоголю, але згодом розуміють, що це не їхній варіант вирішення проблеми.

Раніше повідомлялося, шлюб з якими знаками Зодіаку стане найміцнішим і найщасливішим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ