Названо чотирьох найскандальніших жінок за знаком Зодіаку, які не вміють контролювати свої емоції

Для деяких жінок з'ясування стосунків – це суцільний стрес, а хтось не може і дня прожити без того, щоб не пошматувати нерви близьким людям. Скандальність у них у крові. Астрологи знайшли взаємозв'язок між зайвою емоційністю жінок та їх знаком Зодіаку. Ми розповімо про чотирьох найскандальніших жінок по гороскопу.

Названо чотирьох найскандальніших жінок за знаком Зодіаку, які не вміють контролювати свої емоції - today.ua

Овен

Овни неспроможні жити без нових емоцій. Якщо їм буде нудно, жінки цього знаку Зодіаку швидко знайдуть причину для скандалу. Достатньо одного невірного погляду чи жесту і Овен може розлютитися. Виплеснувши всі негативні емоції, ці люди знову стають спокійними та щасливими. Овни – одні з найголовніших провокаторів. Щоб позбавитися звички провокувати інших людей на емоції, представницям цього знака Зодіаку потрібно виплескувати свої власні емоції шляхом активного проведення часу. Танці, біг і навіть співи у караоке допоможуть Овнам заспокоїтися.

Скорпіони

Багато хто боїться лаятися з жінками-Скорпіонами, оскільки в гніві вони здатні емоційно розчавити свого суперника. Цих жінок важко назвати істеричками. Вони мстиві та злопам'ятні. Скандали Скорпіони продумують заздалегідь, а потім насолоджуються процесом. Маніпуляції, інтриги та провокації – це те, без чого жінки цього знака Зодіаку не можуть жити. Щоб ужитися зі Скорпіонами, частіше запрошуйте їх на екстремальні побачення - поганяти на машині, політати на повітряній кулі, подивитися фільм жахів. Чим більше емоцій Скорпіон отримає від когось, тим менше йому хотітиметься провокувати інших людей. Названо чотирьох найскандальніших жінок за знаком Зодіаку, які не вміють контролювати свої емоції

Раки

Раки випускають весь свій запал вдома, і тільки з близькими людьми. Жінки, народжені під цим знаком Зодіаку, дуже тонкі та емоційні особистості. Їх легко образити та зачепити за живе. У таких випадках Раки перестають контролювати себе і починають сильно кричати. Виражати своє невдоволення жінки-Раки можуть дуже довго і відходять після цього по кілька днів. Щоб Рак заспокоївся, потрібно покликати гостей, або звернути увагу на те, чим Раки захоплюються. Інтерес до хобі може допомогти швидше знизити емоційний запал представниць цього знаку Зодіаку.

Лев

Леви скандалять не довго, але незабутньо. Жінки цього знаку Зодіаку люблять увагу, і якщо партнер не дарує їм подарунки, не каже компліменти і не захоплюється їхньою "царською" особою, тоді Левиця має десяток приводів влаштувати скандал і привернути до себе увагу. Щойно жінка розуміє, що зачепила своїми емоціями партнера за живе, то з'ясування стосунків одразу закінчується. Ще жінки-Леви емоційно жорстокі, якщо справа стосується їхніх дітей. Щоб не лаятися з Левами, частіше хваліть їх, даруйте подарунки, телефонуйте першими та пропонуйте приводи для зустрічі. Кохання та увага оточуючих потрібні Левам як повітря.

Раніше повідомлялося, хто з жінок за знаком Зодіаку найпримхливіший.

ДЖЕРЕЛОmarieclaire.ru