Немитий посуд та безлад: названі чотири найгірші господині за знаком Зодіаку

Не всі жінки можуть успішно поєднувати роботу та домашні клопоьт. Серед жінок-бізнесвумен є чимало поганих господарок, у будинку яких бардак і немитий посуд. Вони не мають ні часу, ні бажання займатися побутовими справами, тому найчастіше їм допомагає хтось інший. Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, представниці яких вважаються жахливими господарками.

Немитий посуд та безлад: названі чотири найгірші господині за знаком Зодіаку - today.ua

Овни

Жінки-Овни по своїй природі дуже швидкі та творчі особистості. У їхньому будинку все має лежати на тих місцях, куди представниці того чи іншого знаку Зодіаку самі визначать. Рутинне прибирання Овнів швидко втомлює, тому вони прибирають поверхово і, як правило, перед приходом гостей. Тільки з віком, коли у Овнів з'являється більше часу для домашніх справ, вони починають приділяти увагу чистоті вікон та домашнім рослинам, яких у жінок-Овнів найчастіше не так багато.

Близнюки

Жінок-Близнюків більше турбують вечірки у колі друзів, ніж чиста підлога у їхньому будинку. Тим більше, якщо зважити на те, що вдома вони часто лише ночують. Жінки, що народилися під цим знаком Зодіаку, можуть допомагати по дому іншим людям, але в них самим завжди пануватиме творчий безлад. Але якщо Близнюк багато часу проводить удома, тоді ситуація змінюється, адже комфорт та затишок для цих жінок важливий. Немитий посуд та безлад: названі чотири найгірші господині за знаком Зодіаку

Стрільці

Жінки-Стрільці цінують мінімалізм, тому вони не будуть годинами підбиратимуть штори в спальню, нову скатертину або серветки на стіл. Представниці цього знаку Зодіаку скоріше викинуть на звалище старі речі та побутові предмети, ніж почнуть їх перебирати, мити та знову ставити на старі місця. Хлам Стрільці терпіти не можуть. Так само вони не люблять, коли у них повний холодильник. Ці жінки купують у супермаркеті рівно стільки, щоб вистачило на 1-2 прийоми їжі.

Водолії

Жінки-Водолії досить творчі особистості. Замість приготування їжі та стояння біля плити, представниці цього знаку Зодіаку краще замовлять доставку додому, щоб не відволікатися від чергового польоту фантазії. Прибирати вони не люблять, вважаючи прибирання марнуванням часу. Водолій швидше приготує щось смачне, а мити посуд доручить комусь із членом сім'ї.

Раніше повідомлялося, в яких жінок за знаком Зодіаку найчастіше закохуються чоловіки.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua