Ніжні курячі котлети на обід: яким секретним інгредієнтом замінити яйця у фарші

Курячі котлети - одна з найпростіших м'ясних страв, яку можна приготувати на обід або вечерю до будь-якого гарніру. Якщо ви почали готувати котлети і побачили, що у вас в холодильнику немає яєць, то склеїти всі інгредієнти можна за допомогою крохмалю або манки. Смак котлет від цього не постраждає.

Ніжні курячі котлети на обід: яким секретним інгредієнтом замінити яйця у фарші - today.ua

Яєчний білок під час смаження швидко згортається, зв'язуючи м'ясо та інші компоненти. Котлети завдяки яйцю у фарші тримають форму. Однак, якщо додати до котлетного фаршу терту картоплю або кабачок, тоді яйце навіть не знадобиться.

Панірування у вигляді сухарів, або манки, також утримуватиме форму котлет, і вони не розпадуться при смаженні. Ніжні курячі котлети на обід: яким секретним інгредієнтом замінити яйця у фарші Якщо ввести у фарш невелику кількість тертого сиру, то котлети не лише не розваляться, а й набудуть пікантний присмак. Перевага курячого фаршу у тому, що він поєднується з багатьма іншими продуктами.

Якщо у склад ваших котлет входить фарш, тоді яйця вже можна не додавати. Котлети і так триматимуть форму.

Раніше повідомлялося, яких пропорцій цибулі та хліба потрібно дотримуватися у фарші для приготування ідеальних соковитих котлет.

ДЖЕРЕЛОbelnovosti.by