Низький хвіст - стильні варіанти найпростішої весняної зачіски для довгого волосся

Низький хвіст - найпростіша і найбільш універсальна зачіска для довгого волосся. Її можна зробити нашвидкуруч, якщо ви поспішаєте на роботу, побачення, або в спортзал. Навесні 2022 року ця зачіска буде актуальна, як ніколи.

Низький хвіст - стильні варіанти найпростішої весняної зачіски для довгого волосся - today.ua

Низький хвіст завжди можна прикрасити аксесуарами, і тоді зачіска набуде нової форми. Експериментуйте з образами, адже попереду весна, а значить, саме час зняти шапку і подарувати волоссю нове дихання.

Хвіст у вигляді банта

На початку 2010-х ця зачіска була на піку популярності, і всі дівчатка вчилися на YouTube збирати волосся в бант. Зараз багато зірок повертають цей тренд у моду. Хвіст у вигляді банта - це вишукана зачіска, яка не потребує аксесуарів. Можна заплести хвіст як зі всього волосся, так і зробити мальвінку. У будь-якому разі ця зачіска зробить із вас справжню принцесу. Низький хвіст - стильні варіанти найпростішої весняної зачіски для довгого волосся

Хвіст із косичок

Цю зачіску повторити зовсім не складно. Потрібно трохи часу, щоб заплести коси, але ефект вас порадує. І носити такий хвіст із косичок можна буде кілька днів. Оптимально заплести від трьох до п'яти кіс, потім зібрати їх у хвостик резинкою або шпилькою. З такою зачіскою можна вирушити і на навчання, і на побачення, і на прогулянку з друзями. Низький хвіст - стильні варіанти найпростішої весняної зачіски для довгого волосся

Хвіст зі стрічкою

Простий низький хвіст легко можна перетворити на ошатну зачіску, перетягнувши волосся шкіряною або будь-якою іншою стрічкою. Локони можна заздалегідь накрутити для створення додаткового об'єму. Стрічка виглядає більш ошатно, ніж звичайна гумка. Низький хвіст - стильні варіанти найпростішої весняної зачіски для довгого волосся Раніше повідомлялося, як красиво носити ошатні пучки, коси та хвости на короткому волоссі.

ДЖЕРЕЛОvogue.ru