Оксана Марченко розповіла, як їй вдається зберегти шлюб з Медведчуком

Оксана Марченко у своєму авторському фільмі "Паломниця" розповіла про знайомство і стосунки зі своїм чоловіком Віктором Медведчуком. На Youtube-каналі ведучої вийшла третя серія проєкту Марченко, в якій вона розкрила деякі подробиці свого особистого життя. Зокрема, Марченко не приховує свого подиву, що так довго перебуває у шлюбі зі скандальним політиком.

Оксана Марченко розповіла, як їй вдається зберегти шлюб з Медведчуком - today.ua

На 20-у річницю свого шлюбу Оксана Марченко написала есе, уривком з якого поділилася зі своїми глядачами. Вона також вставила у фільм кадри з минулого - їх з Медведчуком весілля та спільного життя. Третя серія "Паломниці" присвячена коханню, сімейним цінностям та таїнству вінчання.

Згадала Оксана Марченко і власне вінчання у Фороській церкві. Вона докладно розповіла у відео про деякі елементи вінчання, а священики відповіли на запитання про сам обряд.

"Дивовижно. Дивовижно, що ми так довго живемо разом. Дивовижно, тому що ми дуже різні люди. Інколи протилежності. Наприклад, ти любиш усамітнення, мені подобається, коли дім повен гостей. Ти любиш холод, я тепло. Ти обожнюєш фільми, а я люблю почитати. Ти завжди спокійний, а я, можливо, занадто емоційна. Ти – жайворонок, а я – сова. Ми пройшли дуже непростий шлях. У складних обставинах ми створювали нашу сім’ю і вчилися по-справжньому любити та берегти один одного. Коли тобі важко, я іду молитися за тебе. Коли погано мені, ти оточуєш мене своєю турботою і любов’ю. Напевно у цьому вся розгадка, ми не шукали щастя кожен для себе, ми шукали його один для одного, і тому отримали його подвійно. Але знайти не складно, складно по-справжньому полюбити, саме в цьому криється весь секрет», – розповіла Марченко.

Раніше боксер Олександр Усик відрікся від своєї участі у фільмі Оксани Марченко "Паломниця", де його показали у другій серії.