Оксана Марченко стала бабусею і показала перше фото онука

Телеведуча Оксана Марченко 26 березня стала бабусею. Її невістка Катерина народила хлопчика, якого назвали Віктором на честь дідуся. Марченко поділилася своєю радістю з підписниками в Instagram, опублікувавши фото з малюком.

Оксана Марченко стала бабусею і показала перше фото онука - today.ua

"Дорогі друзі, вчора пізно ввечері у Богдана і Катюші народився чудовий хлопчик! У мене, відповідно, - онук! Ласкаво просимо в світ, Віктор-переможець ...", - підписала зворушливе фото з малюком Оксана Марченко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oksana Marchenko (@ oksana.marchenko.official)

Дружина Віктора Медведчука стала бабусею в 47 років. У її сина від першого шлюбу - 24-річного Богдана та його дружини Катерини через п'ять місяців після весілля народився первісток.

Богдан і Катерина одружилися 10 жовтня 2020 року. Марченко відразу перейнялася симпатією до своєї невістки. Дивлячись на їх фото, складно не помітити зовнішню схожість обох жінок. Оксана Марченко стала бабусею і показала перше фото онука Оксана Марченко, яка потрапила під санкції українського уряду, додала, що "від добрих людей приймає поздоровлення", а злих просить не писати, "щоб ваше зло до вас не повернулося".

Підписники телеведучої почали засипати її компліментами і вітати з народженням онука. На її адресу посипалися лише найщиріші вітання та позитив.

"З поповненням у вашій родині !!! Нехай онук росте здоровеньким і щасливим)) Бабуся Оксана супер! Дуже рада за Вас!)", "Миру і любові здоров'я .....", "Нехай росте здоровим !!!! А ви, бабуся, аж не віриться "," Многая і благая літа малюкові і його славної сім'ї! ", - написали фоловери.

Нагадаємо, Оксана Марченко в одній із серій свого багатосерійного проекту "Паломниця" розповіла, як їй вдається вже 20 років зберегти шлюб з Віктором Медведчуком.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com