Оксана Марченко відповіла на санкції Зеленського і пригадала, як влаштовувала його на ТВ

Оксана Марченко та її чоловік Віктор Медведчук потрапили під санкції України терміном на три роки. Відповідний указ був підписаний президентом Володимиром Зеленським 20 лютого. У відповідь на таке рішення глави держави Марченко заявила, що йде в політику і вступила в партію Медведчука ОПЗЖ.

Оксана Марченко відповіла на санкції Зеленського і пригадала, як влаштовувала його на ТВ - today.ua

У своєму відеозверненні, опублікованому на YouTube-каналі, Оксана Марченко зазначила, що рішення президента України Володимира Зеленського про введення санкцій "неконституційне, репресивне і дурне".

Українська телеведуча нагадала, як в 2003 році саме вона допомагала Зеленському працевлаштуватися на найпопулярніший український телеканал "1+1".

"Я була гостинною і допомогла з роботою. В кінці 2003 року ви стали виходити на каналі «1+1». Сподіваюся, все було добре. Але ключове тут слово -«було». Своїми теперішніми підписами на документах ви забиваєте черговий цвях в свою убогу політичну труну", - згадала Марченко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oksana Marchenko (@ oksana.marchenko.official)

Оксана Марченко також назвала Зеленського політиком минулого, а себе разом з Віктором Медведчуком "політиками майбутньої України, законослухняними людьми, які люблять свою країну".

"Ми - це майбутнє мирної та успішної України, в якій всі громадяни будуть захищені від беззаконня і будуть жити щасливо", - додала Марченко у своєму зверненні.

Нагадаємо, подружжя Марченко та Медведчука звинувачують у фінансуванні тероризму, і вже накладено арешт на все їхнє майно.

  • ТЕГИ