Оксана Марченко відреагувала на її внесення до бази “Миротворця“

Оксана Марченко слідом за своїм чоловіком Віктором Медведчуком потрапила в базу "Миротворця", як самостійна пропагандистка, яка загрожує національній безпеці України. На ведучу обрушилася хвиля критики від хейтерів. На своїй сторінці в Instagram Марченко відповіла всім недоброзичливцям, які з 8 лютого не дають їй проходу.

Оксана Марченко відреагувала на її внесення до бази “Миротворця“ - today.ua

Оксану Марченко звинуватили у фінансуванні терористів і російських окупантів, запереченні російської агресії, участі в пропагандистських заходах країни-агресора проти України і спроби легалізації окупації Криму російськими загарбниками.

Марченко опублікувала запис розмови з невідомим, який її ображає. У ролику чоловік матюкає телеведучу, згадуючи її чоловіка Віктора Медведчука і її попадання в базу "Миротворця". Ведуча заявила, що поведінка її співрозмовника - "рівень всіх тих, хто це підтримує", і сказала, що цим "нікого ніколи не можна залякати".

"Що неможливо людині - можливо Богові. Якщо я з Богом, то хто проти мене? Бідні, нещасні ось ці люди. Хлопці, не витрачайте час, ні мене, ні мого чоловіка це не зупинить і не злякає", - додала Оксана Марченко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oksana Marchenko (@ oksana.marchenko.official)

Кума Путіна дуже стримано спілкується з усіма недоброзичливцями. Оксана Марченко не приховує, що близько спілкується з Путіним, так як вони практично родичі.

Крім того, "Миротворець" опублікував свідоцтва незаконної господарської діяльності Оксани Марченко та її чоловіка Віктора Медведчука в окупованому Криму і РФ.

Раніше повідомлялося, як Оксана Марченко відреагувала на закриття телеканалів свого чоловіка.