Олег Винник отримав народну премію за найкращий поцілунок року

Олег Винник отримав незвичайний подарунок на Новий рік від своїх фанаток - "вовчиць". Нагороду артисту вручили представники програми "Зірковий шлях" за наймасштабніший поцілунок року. Винник відверто зізнався, що не чув про існування такої премії, але йому безумовно було приємно отримати чергове визнання шанувальників.

Олег Винник отримав народну премію за найкращий поцілунок року - today.ua

У цьому році Олег Винник на свій День народження провів масштабний онлайн-концерт для українців і віртуально поцілував усіх своїх шанувальниць. У зв'язку з цим артисту і подарували унікальний дизайнерський подарунок. Співак отримав світлу бейсболку, декоровану мордою вовка з тонких прутиків.

"Спасибі. Кепка ... Поцілунок ... Мені потрібно переспати з цим. Якось все зважити", - подякував артист за подарунок.

Винник також поділився з журналістами "Зіркового шляху" своїми планами на 2021 рік.

"Я точно знаю, що у мене багато справ, які я повинен реалізувати в 2021 році. Все-таки відчуваю, що 2021 рік - це мій рік. Все віддам для того, щоб було щастя сповна, без дистанції, щоб я бачив сповна посмішки ", - сказав Олег Винник.

Нагадаємо, Олег Винник разом з іншими українськими артистами виступав в новорічну ніч на щорічному шоу "Новорічна ніч на каналі" Україна ". Не дивлячись на те, що улюбленець українських жінок виконав кілька своїх хітів, фанати не до кінця залишилися задоволеними виходом на сцену свого кумира. Шанувальники чекали побачити біля Винника його дружину і бек-вокалістку Таюне, але пара виступала нарізно.