Олег Винник привітав українців з Трійцею в домашній обстановці

День Святої Трійці відзначається в Україні цієї неділі, 20 червня. Олег Винник привітав усіх українців з цим великим християнським святом, звернувшись до них з теплими словами і побажаннями.

Олег Винник привітав українців з Трійцею в домашній обстановці - today.ua

"Нехай Свята Трійця вас оберігає! Поруч завжди буде Божа милість і благодать", - написав артист на своїй сторінці в Instagram.

На фото артист позує на фоні розкішного інтер'єру. Не відомо, чи зроблено це фото в його будинку, але можна припустити, що так. Олег Винник сидить на стільці з білою відбивкою і декором з дерева в домашньому одязі - чорних джинсах і худі. На шиї у зірки висить золотий хрестик, а на руках є кілька браслетів і годинник. У Винника на знімку ідеально укладене волосся, а погляд спокійний і добрий. Олег Винник привітав українців з Трійцею в домашній обстановці Фанати почали у відповідь вітати свого кумира з Трійцею і бажати йому всього самого доброго і світлого.

"Ми вас любимо. Нехай у вашому житті все буде добре", "Нехай і Вас оберігають Свята Трійця, всі Святі і всі небесні ангели завжди і всюди, де б Ви були, Олег Анатолійович!", "Нехай з Вами завжди буде Надія , Віра, Радість и Любов! "," Зі святом вас !!! Тільки миру і добра !!! ", - написали фоловери артиста.

Раніше повідомлялося, що Олег Винник поцілувався на публіці з таємничою брюнеткою.