Олег Винник зізнався, які наслідки коронавіруса відчуває на собі через чотири місяці

Олег Винник перехворів коронавірусом ще у вересні, але наслідки важкої хвороби відчуває на собі досі. В інтерв'ю Дмитру Гордону артист зізнався, що втратив смак до їжі, і більше не отримує від їжі таке задоволення, як до хвороби.

Олег Винник зізнався, які наслідки коронавіруса відчуває на собі через чотири місяці - today.ua

За словами Винника, їжа стала для нього нецікавою. Артист каже, що це не єдине ускладнення, яке вона на собі відчуває.

"З їжею стало взагалі не цікаво. Раніше міг захотіти щось смачненьке і думати про це. А тепер про їжу взагалі не думається", - поскаржився Олег Винник.

Винник зазначив, що кожен місяць з його організмом щось відбувається. То з'являється сухість в тілі, то зневоднення, порушується травлення ... Все це через перенесений коронавіруса, який артист переніс в легкій формі, але з важкими наслідками.

Артист сподівається, що незабаром медики більше знатимуть про наслідки коронавіруса, і про те, як пацієнтам перенести реабілітаційний період.

"Я слухаючи зараз лікарів, постійно спілкуюся, лікарі постійно вивчають цю проблему, думаю ще місяці два-три пройде і вже будуть знати лікарі, як бути. Ось ці ось реабілітаційні моменти. Що може з'явитися і як його усувати", - зазначив Винник.

Раніше повідомлялося, що Олег Винник заявив про свої політичні амбіції , тому що втомився боротися з корупцією в країні.