Олександр Усик відрікся від своєї участі у фільмі Оксани Марченко

Боксер Олександр Усик з'явився в одному з епізодів фільму Оксани Марченко "Паломниця". Після виходу серії, присвяченій Києво-Печерській лаврі, Усик заявив, що не брав участі в зйомках фільму. За словами боксера, в стрічці були використані старі кадри його спілкування з дружиною Віктора Медведчука.

Олександр Усик відрікся від своєї участі у фільмі Оксани Марченко - today.ua

Оксана Марченко включила епізод з Усиком в свій фільм без відома спортсмена, через що він дуже розлютився. Спілкуючись рік тому з Марченко про Лавру, він не міг припустити, що його так використовують.

"Я не знімався у фільмі Оксани Марченко. Це просто дурня якась вийшла. Це відео було записано десь рік чи більше тому. Мені запропонували поговорити з Оксаною. Вона знімала фільм про Лавру. Я сказав, що не хочу з нею говорити. Але монахи сказали, що краще мене цього ніхто не зробить. У підсумку я погодився. Це є інформаційна війна. коли комусь погано, вони обманюють. я вже задолбался мовчати і миритися з тим, коли люди так роблять ", - сказав Усик.

Боксер з'явився в одній зі сцен першої серії фільму "Паломниця", в якій йдеться про Києво-Печерську Лавру. Усик розповів про своє дитинство, важку хворобу і про те, як йому допомогла віра в Бога.

Олександр Усик в розмові з Марченко також зазначив, що часто навідується в печери Лаври, особливо перед боєм, дотримується посту і аскези. Нагадаємо, в авторському проекті Оксани Марченко "Паломниця" буде 12 серій, з яких вийшло вже дві. "Прочанка" виходитиме щоп'ятниці на YouTube-каналі Оксани Марченко протягом трьох місяців.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com