Олена Зеленська у стильному жакеті з вишивкою вразила новим діловим образом

Олена Зеленська приїхала до Львова для участі у форумі, на якому обговорювалося питання харчування у навчальних закладах. Перша леді виступила перед публікою у стильному жакеті зі сріблястою вишивкою, продемонструвавши свій черговий діловий та стильний образ.

Олена Зеленська у стильному жакеті з вишивкою вразила новим діловим образом - today.ua

Дружина президента активно займається реформуванням системи шкільного харчування у закладах освіти по всій Україні. Олена Зеленська влаштовує різноманітні форуми у містах України, де обговорюються питання з цієї теми.

Днями перша леді приїхала до Львова, де поділилася останніми даними ЮНІСЕФ щодо того, що діти їдять у школах, і чому багато з них не їдять у шкільних їдальнях.

Перша леді України вийшла у світ у досить стриманому вбранні: у чорній кофтинці та довгій спідниці-олівці. Родзинкою її стриманого та водночас елегантного образу став темний жакет, з лівого боку розшитий сріблястими нитками. Доповнила свій образ перша леді чорними туфлями на високих підборах.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Після свого виступу Олена Зеленська посіла місце у залі та слухала інших учасників форуму.

За її словами, всі, хто прибув на захід, були вакциновані, і мали при собі негативний ПЛР-тест. При цьому на фото, зроблених із зали, видно, що всі учасники сиділи в захисних масках. Олена Зеленська у стильному жакеті з вишивкою вразила новим діловим образом Раніше повідомлялося, в якому образі Олена Зеленська з'явилася на відеоконференції з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог.