Ольга Сумська в купальнику похвалилася пляжними фото з Туреччини

Ольга Сумська провела гостей, які з'їхалися на 88-річчя її мами Ганни Іванівни, і разом зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком вирушила у коротку відпустку в сонячну Туреччину. Актриса вирішила змінити осінні похмурі дні на сонце і море.

Ольга Сумська в купальнику похвалилася пляжними фото з Туреччини - today.ua

Однак, погода в Туреччині також піднесла деякі сюрпризи. У день приїзду на морі був шторм 3 бали, але Сумська все одно купалася. Зірка також розмістила в Instagram-Stories кілька фото в чорному купальнику і рожевому парео. При цьому Ольга Сумська позує на пляжних фото з макіяжем і укладкою, демонструючи шикарну фігуру жінки 55 років. Ольга Сумська в купальнику похвалилася пляжними фото з Туреччини

"Вирвалися на кілька днів до Середземного моря. Ви навіть не уявляєте, яке воно тепле. Десь градусів 21-22. Як для жовтня це просто фантастика!", - поділилася Ольга Сумська з підписниками.

Сумська також зробила селфі з коханим чоловіком, на якому він позує в білих плавках на фоні пінистих хвиль. Пара Сумська-Борисюк мають прекрасне почуття гумору. Вони часто вибираються кудись побути лише вдвох, без молодшої дочки, що говорить про теплі і міцні стосунки в їхньому шлюбі. Ольга Сумська в купальнику похвалилася пляжними фото з Туреччини Свою попередню відпустку Ольга Сумська з чоловіком провели в Єгипті. У липні Віталій Борисюк відзначав день народження, і вперше після тривалого карантину зіркове подружжя поїхало відсвяткувати цей день за кордон.

Раніше повідомлялося, що старша дочка Ольги Сумської вперше за багато років приїхала до Києва на ювілей до бабусі.