Оля Полякова на Мальдівах посміялася над українцями, які сидять по домівках

Оля Полякова не стала сидіти вдома під час локдауна, а вирушила на сонячні Мальдіви, де не страшні ніякі обмеження. Артистка вирушила в це райське місце разом зі своїми доньками - Машею та Алісою. У своїх Instagram-stories Полякова щодня постить фото і відео, в підписі до яких навіть не приховує, що хоче викликати заздрість підписників.

Оля Полякова на Мальдівах посміялася над українцями, які сидять по домівках - today.ua

Артистка відпочиває на розкішній віллі, в оточення пальм, океану, тропічних фруктів і численного обслуговуючого персоналу, який робить її відпочинок з дітьми незабутнім.

Днями Оля Полякова запостив знімок плачущої молодшої дочки, який підписала: "Це ваше обличчя, коли я буду публікувати відео та фото з Мальдів". Оля Полякова на Мальдівах посміялася над українцями, які сидять по домівках На наступному кадрі Полякова продовжила насміхатися над фоловерами і розмістила ще одну кумедну гримасу Аліси зі словами: "А це - моє". Оля Полякова на Мальдівах посміялася над українцями, які сидять по домівках Ще через якийсь час Оля Полякова вирішила нагадати підписникам, що вона знаходиться в тому місці, де тепло, і жартівливо запитала у них "Хто там мерзне?", натякаючи на те, що в Україні - не Мальдіви.

Почуття гумору Полякової відомо всім, тому навряд чи хтось серйозно сприймає її Instagram-stories. Артистка просто вирішила випередити своїх хейтерів, які і так би їй відсилали багато негативних повідомлень про те "як можна так розкішно відпочивати, коли більшість українців сидять по домівках". Оля Полякова на Мальдівах посміялася над українцями, які сидять по домівках Раніше повідомлялося, що Оля Полякова на різдвяному фото вперше за довгий час показала свого чоловіка.