Оля Полякова на різдвяному фото вперше за довгий час показала свого чоловіка

Співачка Оля Полякова святкувала Різдво в колі сім'ї, разом з чоловіком Вадимом і дочками Алісою і Машею. Діти артистки соціально активні, а ось чоловік-бізнесмен вважає за краще залишатися в тіні своєї епатажної дружини. Він не часто з'являється з нею на світських заходах, і тим більше на сторінках в соцмережах. Але на честь свята вся родина Полякової позувала біля ялинки.

Оля Полякова на різдвяному фото вперше за довгий час показала свого чоловіка - today.ua

На домашній світлині Оля Полякова, її чоловік Вадим та діти зручно розташувалися на підлозі біля новорічної ялинки та каміна. Глава сім'ї Вадим Поляков обіймав дружину і дочок, у яких на руках сиділи ще домашні вихованці - кішка і маленька собачка.

"З Різдвом Вас! Миру і тепла!", - привітала шанувальників Оля Полякова.

Шанувальники зірки в коментарях також привітали її зі святом. Багато з них були приємно здивовані появою чоловіка Олі на фото і також відзначили, що у них прекрасна сім'я.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

"Одна дочка - копія мами, інша - вся в тата. З Різдвом", "Красива сім'я», «Які ви всі красиві! Щасливого Різдва", "Нарешті-то на фото і коханий чоловік є", "Папа взагалі вилитий Агутін, тільки волосся не вистачає "," Фантомас в ідеалі !!! може людина хороша, тоді так ", - написали фоловери.

Нагадаємо, Оля Полякова вперше після ремонту показала свій розкішний будинок за містом.