Оля Полякова набрала на Мальдівах зайві кілограми: “Відправляйте мене бігати“

Оля Полякова зізналася, що за час відпочинку на Мальдівах, де вона вже кілька тижнів перебуває разом з чоловіком і дітьми, погладшала на два кілограми. Дивлячись на знімки зірки в купальнику, зайвої ваги абсолютно не помітно. Але Полякова сама зізналася, що на відпочинку в делікатесах собі не відмовляла.

Оля Полякова набрала на Мальдівах зайві кілограми: “Відправляйте мене бігати“ - today.ua

"Трошки ситненько тут, вже плюс 2 намічається ще 2! Відправляйте мене бігати !!! І так ??? 1234 ????", - написала співачка.

Полякова похвалилася перед своїми підписниками чудовою фігурою в купальнику. Зірка не приховує, що знає про свої заздрісників, але незважаючи на це постійно публікує фото з розкішної вілли і демонструє всю свою красу в бікіні.

Який би купальник не одягла Оля Полякова, вона виглядає чудово. Красива гладка шкіра, пружне тіло, довгі стрункі ноги, плоский живіт і вузька талія ... Все це зірка завжди має при собі, і їй не страшні злі язики.

Раніше повідомлялося, що старша дочка Олі Полякової активно веде свій аккаунт в Instagram, і теж ділиться з підписники фотографіями у купальнику. Маша Полякова, як і її зіркова мама, насолоджується сонцем, блакитною водою, СПА та екзотичними стравами, і повідомляє про це своїм підписникам.