Оля Полякова підтримала новий закон про українську мову: “Говорити українською - прекрасно“

Співачка Оля Полякова підтримала новий мовний закон, який зобов'язує сферу обслуговування повністю перейти на українську мову. На своїй сторінці в Instagram зірка опублікувала відео, в якому українською мовою аргументувала свою позицію і закликала громадян розмовляти рідною мовою.

Оля Полякова підтримала новий закон про українську мову: “Говорити українською - прекрасно“ - today.ua

Незважаючи на те, що Полякова відпочиває вже третій тиждень на Мальдівах, вона активно виходить на зв'язок зі своїми підписниками, і не залишається осторонь від проблем насущних. Зокрема, після прийняття "Закону про забезпечення функціонування української мови як державної" багато українців почали обурюватися з цього приводу, і Оля Полякова їх не підтримала.

"А ви бачили, щоб у Франції говорили італійською, а в Італії - на французькою? Може, американці дуже хочуть розмовляти іншою мовою, крім англійської? Люди, у нас повинна бути наша українська мова, - коментує Полякова.

Артистка не підтримує негативні коментарі користувачів щодо цього закону, адже впевнена, що тільки таким чином українці зможуть усвідомити свою національну ідентичність.

"Може зараз це когось і дратує, але в майбутньому наші діти розмовлятимуть українською, і це прекрасно. Адже для того, щоб усвідомити, що ти українець, треба вивчати свою мову і розмовляти нею. Чому ми в нашій країні розмовляємо чужою мовою", - висловилася артистка.

Нагадаємо, з 16 січня 2021 року сфера обслуговування в Україні повністю перейшла на державну мову. Згідно з законом, всі представники послуг, незалежно від форми власності, зобов'язані будуть обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою.

Раніше повідомлялося, що Оля Полякова відсвяткувала Водохреще, пірнаючи в блакитні води Індійського океану.