Оля Полякова зізналася, як ставиться до астрологів і ворожок

Українська співачка Оля Полякова прикрасила новорічну обкладинку журналу "Добрі поради". Номер присвячений знакам долі, і зірка дала велике інтерв'ю, в якому висловилася на тему астрологів і ворожок, а також поділилася враженнями від зйомок в шоу "Маска", яке вже скоро стартує на каналі "Україна".

Оля Полякова зізналася, як ставиться до астрологів і ворожок - today.ua

Зірка зізналася, що ніколи в своєму житті не зверталася за допомогою до "темним сил" і вважає всіх ворожок і астрологів аферистами, які наживаються на довірливості інших людей.

Оля Полякова не вітає і всілякі прикмети, ритуали і талісмани. Співачка вірить виключно у власні сили і роботу над собою.

В інтерв'ю артистка поділилася доленосною історією своєї родини, яка багато в чому і підштовхнула її на шлях творчості: всі жінки в її родині були довгоногими красунями з великими очима.Оля Полякова зізналася, як ставиться до астрологів і ворожок Як відомо, Оля Полякова останнім часом почала часто експериментувати із зовнішністю, з'являючись на фото то з зачіскою Мадонни, то схожою на Надю Дорофєєву, або Аліну Гросу. А все заради нової роботи. Артистка стала зірковим детективом в новому телевізійному шоу "Маска", де разом з Настею Каменських і DZIDZIO вона буде вгадувати українських виконавців, які будуть загримовані в абсолютно різні образи, і при цьому кожен ефір сама буде перевтілюватися.

Нагадаємо, епатажна співачка MARUV змінила імідж і стала схожа на Аллу Пугачову.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua