Оля Полякова змінила образ блондинки заради нової ролі

Співачка Оля Полякова часто змінює образи для фотосесій та зйомок в кліпах. Маючи розкішне біле волосся, артистка дозволяє собі іноді надягати перуки. На цей раз Полякова вирішила стати рудою. І все це заради участі в популярному нині проекті "Маска" на каналі "Україна".

Оля Полякова змінила образ блондинки заради нової ролі - today.ua

Заради ролі зіркового детектива Оля Полякова змінила білий колір волосся на рудий, а зелені очі - на блакитні лінзи. Образ вийшов невпізнанний. Блакитний капелюшок у вигляді ноти доповнює амплуа артистки. Вона розмістила фото в Instagram, позуючи поруч з колегою по проекту DZIDZIO. У своїх підписників Полякова поцікавилася, як їм її новий образ. Оля Полякова змінила образ блондинки заради нової ролі

"Я сьогодні в неймовірному образі. Мої рідні очі - зелені, а я захотіла спробувати яскраві, блакитні. Мені здається, з такими лінзами я зовсім інша", - зазначила Оля Полякова.

Фанати зірки оцінили її новий образ і з нетерпінням чекають ефір "Маски" за участю Полякової на телеекранах. Уже в найближчому випуску шоу артистка коментуватиме виконання і постановки учасників, а також допомагатиме глядачам вгадати - хто ж ховається за масками.

"На Алсу схожа трохи", "Очі шалені!", "Оля, дуже красивий мейк і образ", "Які очі дивовижні!", "Поляковій личить цей колір", "Оля не схожа на Олю", "В кожному образі Оленька , ви прекрасні! ", - відзначили підписники.

Раніше повідомлялося, що Оля Полякова звернулася до представників української влади з вимогою видати артистам компенсації за карантин.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua