Організатор концертів Світлани Лободи розповів про її залежність від наркотиків: “Ховала в баночці з кремом“

Автор: Лобанова Єлизавета

Українська співачка Світлана Лобода вже давно живе в Росії і є однією з найпопулярніших зірок російського шоу-бізнесу. Колишній організатор гастролей співачки в Росії Стас Пшеніцин в програмі "Українські сенсації" видав компромат на Лободу, розповівши подробиці з її життя, про які раніше ніхто не знав.

Організатор концертів Світлани Лободи розповів про її залежність від наркотиків: “Ховала в баночці з кремом“ - today.ua

Пшеніцин почав працювати з Лободою, коли вона була мега-зіркою в Україні, але нікому не відома в Росії. Він згадує, як після виходу пісні "Твои глаза" ситуація різко змінилася, і гонорари Лобода в Росії стали в рази вищими. Її гастрольний колектив збільшився з 11 до 23 осіб і став включати навіть особистого фотографа та відеооператора, які здійснювали зйомки для Instagram співачки.

Вимоги Лободи і її продюсера Нателли Крапивиної її концертний директор називає абсурдними. Одного разу, в Чебоксарах напередодні концерту пішов сніг, і продюсер Лободи почала обурюватися: "Ти мені хочеш заморозити артистку ?!", зажадавши з Пшеніцина п'ять тисяч доларів штрафу.

Але найстрашніше, за словами концертного директора, почалося тоді, коли Світлана Лобода поїхала в США і там завагітніла. Їй довелося повністю відмовитися від усіх стимуляторів, і у зірки почалася ломка. Організатор концертів Світлани Лободи розповів про її залежність від наркотиків: “Ховала в баночці з кремом“

Популярні зараз

У Раді назвали термін служби, після якого військовим дадуть право на демобілізацію

Загальна мобілізація: у ЗСУ повідомили, хто займається розшуком ухилянтів

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку перед Новим роком

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

"Коли було скандальне перенесення трьох концертів Лободи в "Крокус Сіті Холі", які організовував продюсерський центр Григорія Лепса, оголосили, що вона нібито потрапила в лікарню і їй робили операцію. Насправді ніякої операції не було. У неї просто трапився передоз. Вони з Нателлою не встигали відрепетирувати нове шоу. Практично не спали. І для підтримки себе цілодобово в робочому стані сиділи на порошку ", - згадує Стас Пшеніцин.

Він розповів про те, що Світлана Лобода постійно курила траву, до виступу і після. Вона ховала її в баночці з кремом, а Нателла Крапівіна возила величезний пакет з маріхуаною прямо в ручній поклажі в літаку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Одного разу ми з Лободою курили після концерту в готелі в Махачкалі.« Навіщо ти бухаєш?» - запитала мене Світлана. Я хотів їй сказати: «А як з тобою без цього працювати?» Але промовчав. - Краще б уже курив! » - «Коли я курю, ще більше хочу жерти», - пояснив я. «Якщо ти коли-небудь розкажеш про цю розмову журналістам, я тебе вб'ю», - попередила Лобода свого концертного директора.

Раніше концертний директор Світлани Лободи розповів журналістам, чому Ані Лорак і Світлана Лобода не знайшли спільну мову за довгий час на одній сцені.