Переможниця “Холостяк“ Анна Богдан підкорила жіночністю в блискучій міні-сукні з глибоким декольте

Переможниця "Холостяк" Анна Богдан в перервах між подорожами бере участь у фотосесіях, в яких цілком розкривається її жіночність. Нещодавно дівчина показала на своїй сторінці в Instagram серію фото, на яких вона позує в золотистому напівпрозорому міні-сукні, розшитій паєтками, і з глибоким декольте.

Переможниця “Холостяк“ Анна Богдан підкорила жіночністю в блискучій міні-сукні з глибоким декольте - today.ua

На фото Богдан сидить в кріслі, поклавши обидві ноги на стіл. На ній одягнені шикарні золоті босоніжки, а також довгі сріблясті сережки, які звисають до плечей. Свій образ обраниця "Холостяка" Михайла Залівако доповнила акуратною зачіскою і вечірнім макіяжем. Колишня модель знає, як постати в кадрі, щоб виглядати сногшібательно. Переможниця “Холостяк“ Анна Богдан підкорила жіночністю в блискучій міні-сукні з глибоким декольте Анна Богдан зазначила, що на її думку жіночною дівчину робить елегантність, впевненість і амбітність. У своїх передплатників вона поцікавилася, які якості ще можна додати в цей список.

"Жіночність - це зброя, яка робить чоловіка беззахисними перед нашим чарами. Тому володіти цією якістю хотіла б кожна дівчина ... А що на вашу думку робить жінку привабливою в очах чоловіків?", - написала Анна Богдан до підпису до фото.

Переможниця “Холостяк“ Анна Богдан підкорила жіночністю в блискучій міні-сукні з глибоким декольте

"Звичайно ж ніжність і впевненість в собі", "Найголовніше - нести себе, відповідно будь-яку якість, навіть недолік - можна перетворити на перевагу в очах інших", "Елегантність - вона зовсім: в мові, в манерах, в позах на фото. інакше все - порожні роздуми "," Внутрішній спокій і самодостатність ", - написали фоловерів Богдан.

Раніше Ганна Богдан похвалилася найбільш незвичайним подарунком у своєму житті.