Переможці “Танців з зірками 2020“ віддали кубок програвшим: що відбувалося у фіналі шоу

У неділю, 29 листопада, відбувся фінал легендарного хореографічного шоу "Танці з зірками 2020". За перемогу в проекті боролись дві пари - Санта Дімопулос і Макс Леонов, а також Юлія Саніна та Дмитро Жук. Вперше в історії танцювального шоу після оголошення результатів переможці віддали свій титул програвшій парі.

Переможці “Танців з зірками 2020“ віддали кубок програвшим: що відбувалося у фіналі шоу - today.ua

Кожна пара в фіналі виконала по три танці: той, з яким прийшли на проект, найяскравіший танець сезону і один новий танець.

За результатами глядацьких голосів і оцінок журі в проекті "Танці з зірками 2020" перемогла пара Санта Дімопулос і Макс Леонов. Однак, отримавши кубок, Санта віддала його своїй суперниці. За словами артистки, у Юлії Саніної до проекту не було танцювального досвіду, на відміну від самої переможниці. Саме тому Санта Дімопулос вважає справедливим передати Саніній свою перемогу. Переможці “Танців з зірками 2020“ віддали кубок програвшим: що відбувалося у фіналі шоу

"У мене багато титулів в житті, правда. Я перемагала в конкурсах краси, на спортивних змаганнях, і для мене ці титули - зовсім не важливі. Ми всі зрозуміли, що без підтримки не можемо існувати. Я - за любов, за дружбу, за те, щоб все було чесно. Я хочу передати цей кубок Юлії Саніній, тому що вона ніколи в своєму житті не танцювала. Я в дитинстві танцювала, а вона - ні ", - заявила Дімопулос в прямому ефірі.

Юлія Саніна спочатку відмовлялася брати кубок, проте Санта Дімопулос наполягла на своєму, додавши: "Вона заслужила цей кубок, тому що я знаю, скільки сил Юля вклала в цей проект. Все вклали багато, але ця дівчинка прийшла і навчилася танцювати з нуля. Я не прийшла сюди танцювати з нуля, тому ти заслужила його. Я для себе - вже переможниця ".

Бронзовим призером цього сезону "Танців з зірками" стала пара Надія Мейхер і Кирило Васюк. Переможці “Танців з зірками 2020“ віддали кубок програвшим: що відбувалося у фіналі шоу Раніше повідомлялося, що в півфіналі "Танців з зірками 2020" ведуча шоу Тіна Кароль вперше в історії проекту вийшла на паркет як танцівниця.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com