Побачення на Кіпрі та перший поцілунок: “Холостячка“ Злата Огневич звабила одразу двох красенів на проєкті

Злата Огневич у п'ятому випуску романтичного реаліті-шоу "Холостячка-2" сходила на подвійне побачення на Кіпрі, де відбувся перший поцілунок на проекті. Фаворитом "Холостячки" в цьому випуску став Дмитро Шевченко зі Львова.

Побачення на Кіпрі та перший поцілунок: “Холостячка“ Злата Огневич звабила одразу двох красенів на проєкті - today.ua

Злата запросила на подвійне побачення Дмитра і Андрія. Вони полетіли на острів Кіпр, щоб там зустрітися і провести два незабутні дні в розслаблюючій обстановці біля моря.

Коли Дмитро запросив Злату поговорити наодинці і вони сиділи на лавці в романтичній обстановці з морським видом на захід, то чоловік скористався можливістю і зізнався "Холостячці" у своїх почуттях до неї. Вони поцілувалися, і це було дуже щиро і по-справжньому. Злата Огневич зізналася, що кращого місця і часу для першого поцілунку і придумати неможливо. Побачення на Кіпрі та перший поцілунок: “Холостячка“ Злата Огневич звабила одразу двох красенів на проєкті Мабуть, Огневич настільки перейнялася романтичною обстановкою, що на цьому поцілунки на Кіпрі не закінчилися. Коли співачка пішла поговорити тет-а-тет з Андрієм, чоловік зізнався, що у нього з'явилася закоханість, яка, за його словами, починає переростати в кохання. Після цього чоловік потягнувся до Огневич і вони поцілувалися.

Таким чином, на подвійному побаченні у Злати Огневич стався перший і другий офіційні поцілунки. Також дівчина точно визначилася, кого вона відправить додому.

У п'ятому випуску "Холостячка-2" з проекту вибув начальник патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко. Побачення на Кіпрі та перший поцілунок: “Холостячка“ Злата Огневич звабила одразу двох красенів на проєктіЗлата Огневич зізналася, що була готова попрощатися з кавалером-правоохоронцем ще після першої церемонії троянд, але вирішила дати шанс Олександру. Однак, його професія ніяк не сходиться з образом життя дівчини і Злата вирішила "відпустити" потенційного обранця.

Раніше повідомлялося, з ким попрощалася Злата Огневич у четвертому випуску "Холостячки-2".

ДЖЕРЕЛОtsn.ua