Відомий український шоумен Григорій Решетник учора відзначав день народження старшого сина. Іванові виповнилося дев'ять років. З шанувальниками ведучий романтичного проекту "Холостячка" та його дружина поділилися фотографіями з підрослим сином, а також розповіли, як на дитину вплинула війна.
![Подорослішав за час війни: Григорій Решетник показав рідкісне фото зі старшим сином у день його народження Подорослішав за час війни: Григорій Решетник показав рідкісне фото зі старшим сином у день його народження - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2022/04/grisha_reshetnik_271495467_1053351385241043_635124809436168921_n-768x465.jpg)
В особистому обліковому записі в Інстаграм Григорій Решетник опублікував два фото зі спадкоємцем.
"Наш перший і найдоросліший синочок. Дуже талановитий, інтелігентний, творчий і неймовірно добрий хлопець! Пам'ятай, війна скоро закінчиться, і ми будемо жити в найпрекраснішій Україні", - зазначив шоумен.
Подивитися цю публікацію в InstagramПопулярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Дружина Григорія Решетника також поділилася знімком із хлопчиком. Очевидно, зіркова сім'я влаштувала дитині вечірку в одному із закладів в Івано-Франківську.
“У нас такий дорослий син. Мій Ванюшка. Я писала, що діти дають нам сили пережити цю війну, заради них ми тримаємось і розуміємо, що все буде добре. Але, насправді, якраз Ванюша в цій ситуації дуже підтримує нас. Він так подорослішав за цей воєнний період. І тепер підходить до мене, кладе руку на плече, обіймає і каже: "Мам, люблю тебе! Все буде добре!". Так по-дорослому! Так сильно це звучить!" – наголосила вона.
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:Подивитися цю публікацію в InstagramЗіркова матуся поділилася в Інстаграм-сторіз знімком із їхнього житла. Сина Григорій та Крістіна Решетники привітали за допомогою зв'язування повітряних куль, наповнених гелієм. Один із них був у вигляді великої цифри "9".
Нагадаємо, Позитив розповів, чим Потап займається в Іспанії – платить зарплатню та допомагає.