Подовжений боб без чубчика - найефектніша стрижка весни 2022, яка не вимагає укладання

Подовжений боб – популярна стрижка, яка прийде на зміну каре навесні 2022 року. Ця стильна зачіска гарно виглядає на волоссі будь-якої текстури і підходить будь-якому типу зовнішності. У тренді буде боб без чубчика, незважаючи на те, що ця стрижка поєднується з усіма видами чубчиків.

Подовжений боб без чубчика - найефектніша стрижка весни 2022, яка не вимагає укладання - today.ua

Головна перевага подовженого боба в тому, что що ця стрижка не вимагає укладання, а коли волосся відростає, то стрижка виглядає доглянуто та стильно. Подовжений боб без чубчика - найефектніша стрижка весни 2022, яка не вимагає укладання Відрощувати подовжений боб також легко. Для цього не потрібно бігати до майстра кожні пару місяців, щоб підрівняти кінчики. Волосся відростатиме за вже заданою формою. Відсутність чубчика зробить цей процес ще простішим, адже чубчик потрібно рівняти частіше.

Стрижка подовжений боб візуально подовжує шию та приховує масивні риси обличчя. Перевага цієї стрижки ще й у тому, що вона підходить як власницям прямого, так і кучерявого волосся. Однак, варто врахувати, що на кучерявих локонах боб "підстрибне", тому перукарю слід робити стрижку на сухе волосся, що до речі дуже популярно на сьогоднішній день. Подовжений боб без чубчика - найефектніша стрижка весни 2022, яка не вимагає укладання Рвані краї додають подовженому бобу ще більшого об'єму. Що стосується проділу, то ви можете міняти його залежно від настрою. Можете просто заправляти переднє пасмо з одного боку або обидві пасма за вуха, або зачісувати волосся назад. Такий зовнішній вигляд буде актуальним у 2022 році. Подовжений боб без чубчика - найефектніша стрижка весни 2022, яка не вимагає укладання Раніше повідомлялося про особливості стрижки прямого боба 2022, яка вже на піку популярності серед модниць.

ДЖЕРЕЛОellegirl.ru