Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну

Подвійний френч – новий тренд у манікюрі 2022, який витіснив класичний френч. Цей дизайн відрізняється тим, що лунки нігтів також зафарбовуються лаком, як і вільні краї. Такий манікюр виглядає досить жіночно та оригінально.

Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну - today.ua

Так, подвійний френч виглядає на нігтях елегантно та суворо, але водночас це універсальний манікюр під будь-який образ. У тренді 2022 року будуть пастельні кольори. Білий манікюр також залишається актуальним.

Подвійний френч можна робити і кольоровим, міксуючи різні відтінки лаку. Вибирайте дизайн манікюру на власний смак. Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну Варіацією подвійного манікюру буде дизайн, який складається із двох обведень у вигляді тонких ліній. Вони можуть бути як темного кольору, так і кольорові. Подібний дизайн виглядатиме дуже стильно і красиво як на коротких, так і довгих нігтиках. Доповнити такий декор можна стразами та камінням. Тоді манікюр вийде святковим та оригінальним. Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну Геометричний подвійний френч також буде у тренді. У даному нейл-арті кінчик нігтя оформляється за допомогою строгих геометричних фігур та ліній. Як результат, виходить строгий та лаконічний дизайн, який чудово підійде навіть для робочих буднів. Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну Раніше повідомлялося, як зробити манікюр в іспанському стилі, який візуально зробить нігті довшими.

ДЖЕРЕЛОelle.ru