Пограбування DZIDZIO: артиста жорстоко побили біля власного офісу - перші подробиці

У неділю, 6 вересня, у Києві невідомі напали на артиста Михайла Хому, відомого під псевдонімом DZIDZIO. Інцидент стався в Шевченківському районі столиці біля офісу артиста. Спочатку йому бризнули в обличчя сльозогінним газом, а потім пограбували. У Михайла відібрали смартфон і особисті речі. Йому також нанесли легкі тілесні ушкодження.

Пограбування DZIDZIO: артиста жорстоко побили біля власного офісу - перші подробиці - today.ua

Зловмисники напали на артиста на вулиці Стрілецькій, де зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю DZIDZIOFILM, яке займається виробництвом кіно- і відеофільмів, телевізійних програм.

Відомо, що це вже не перший напад на DZIDZIO. Півтора роки тому на виконавця напали на виході з редакції радіо "Хіт FM".

Вчорашній інцидент ні артист, ні його прес-служба поки не коментує. У поліції в той час встановлюють подробиці нападу на DZIDZIO. По справі відкрито два кримінальні провадження: по ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 28 грудня 2018 року невідомі напали на Михайла Хому на вулиці Хвойки в столиці, після чого він місяць пробув у лікарні. Тоді артист знав нападника особисто.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua