Полякова з Кіркоровим “запалили“ в Дубаї в розпал карантину

Оля Полякова вдруге за час карантину вийшла на сцену перед глядачами зі своїм шоу "Королева Ночі", яке вона представила в рамках міжнародного музичного фестивалю "Парус-2020" в Дубаї. Концерт української зірки відбувся 4 листопада, і пройшов, як завжди, успішно. Цікавим є той факт, що артистка була помічена в одному з найдорожчих міст світу в оточенні поп-короля російської естради Філіпа Кіркорова.

Полякова з Кіркоровим “запалили“ в Дубаї в розпал карантину - today.ua

На сторінці Полякової в Instagram з'явилися Stories, на яких вона проводить час з Кіркоровим в дорогому ресторані Дубая. Артисти також разом заспівали в рамках концерту, який вони планували цілий рік.

Оля Полякова поділилася в соцмережах кадрами панорамного виду своїх апартаментів на Перську затоку і сцену, на якій проходив саундчек Кіркорова, підписавши фото: "Кожен по-своєму готується". Полякова з Кіркоровим “запалили“ в Дубаї в розпал карантину Філіп Кіркоров у своєму Instagram назвав зустріч з Поляковою "возз'єднанням України і Росії". Організатори концерту в Дубаї назвали їх виступ 4 листопада "найкращим шоу Росії і України на одній сцені". Оля Полякова з Філіпом Кіркоровим вже не вперше виступають на одній сцені. Ще до карантину в січні Полякова з Кіркоровим запалювали під "Шльопки" на дитячому дні народження в США, а в 2018 році у жовтні Полякова відтанцювала на концерті Кіркорова в Туреччині. Полякова з Кіркоровим “запалили“ в Дубаї в розпал карантину Нагадаємо, Оля Полякова різко відреагувала на заяву глави МОЗ Максима Степанова про те, що після концерту зірки в Харкові на День вчителя в місті масово почали хворіти коронавірусом.

ДЖЕРЕЛОunian.net