Популярна жіноча стрижка стала трендом літа 2021 року

Багатьом дівчатам, які замислюються про зміну образу, в першу чергу в голову приходять думки про стрижку каре. Найголовніше, що ця стрижка не виходить з моди довгі роки, навіть коли з'являються нові тренди. Каре - це класика, яка підходить практично під будь-який тип волосся.

Популярна жіноча стрижка стала трендом літа 2021 року - today.ua

Особливу популярність на сьогоднішній день набирає подовжене каре. Воно, як правило, робиться без чубчика. Така зачіска підкреслює всі достоїнства обличчя дівчини, робить її образ більш жіночним. Особливо гарно подовжене каре виглядає на темному і рудому волоссі. Але і блондинки також вдало підкреслюють свій образ цією зачіскою.

Вкорочений варіант каре відкриває шию, оголюючи лінію плечей і ключиці. Дана стрижка ще більше підкреслює тонкість жіночої натури. Експериментувати можна не тільки з довжиною каре, але і з кольором волосся. Сучасні методи фарбування балаяж, шатуш і колорування з двома і більше відтінками в поєднанні з каре роблять образ ще більш стильним. Популярна жіноча стрижка стала трендом літа 2021 року Каре з чубком також має місце бути, особливо чубчик підійде дівчатам з витягнутим або квадратним обличчям. За допомогою чубчика також можна приховати високе чоло. Головне, знайти хорошого майстра і він підбере варіант каре під вашу форму обличчя і тип волосся.

Раніше стилісти назвали найкращі трендові стрижки для кожного типу волосся.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru