“Про кутю і кров'яночку мовчу“: Тоня Матвієнко помітно покруглішала на карпатському повітрі

Тоня Матвієнко, яка зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном та їхніми дітими відпочиває в Яремче, похвалилась у своєму Insnagram світлинами з відпочинку. На серії з восьми знімків – Тоня з Арсеном удвох, а також у компанії з дітьми та іншими українськими зірками. Зокрема, у тому ж Romantik Spa Hotel, очевидно, відпочивають і акторка Ольга Сумська зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком.

“Про кутю і кров'яночку мовчу“: Тоня Матвієнко помітно покруглішала на карпатському повітрі - today.ua

На усіх знімках подружжя співаків виглядає абсолютно щасливим. Видно, що Тоня й Арсен досі закохані одне в одного та щиро одне одному радіють. А 40-річна Тоня на світлинах виглядає напрочуд юною і свіжою. Її красиве обличчя трохи покруглішало і від того стало ще миловиднішим. Очевидно співачка набрала на відпочинку пару кілограмів. Але зайвими їх називати не варто, адже зірка виглядає просто розкішно.

Втім вона й сама зізналась у коментарі до своїх світлин, що наповнилась там у Яремче не лише горами й піснями.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

"2022 р. Розпочався з казки у @romantikspahotel Вдячна кожному за увагу та враження. Я наповнена горами, снігом і піснями (про кутю і кров‘яночку мовчу ?). З новим роком! Христос народився!", - прокоментувала Тоня Матвієнко опубліковані світлини.

Підписники зірки щиро похвалили її фото і від душі пораділи за щасливе подружжя.

"Кутя цьогоріч оосбливо смачна", "Ох, які ж україночки гарні!", "Оце я розумію святкували!!!! З Різдвом Вас і всіма прийдешніми святами!!! Здоров'я, миру і творчого натхнення!!!!", - написали у коментарях шанувальники співачки.

До речі, зі знімків видно, що зірки або самі ходили колядувати, або приймали у себе колядників. А на одному зі знімків і сама Тоня, і її чоловік, і їхні діти вбрані у вишиванки. Причому видно, що це речі ручної роботи, і не виключено, що вони ретельно зберігались у бабусиній скрині.

“Про кутю і кров'яночку мовчу“: Тоня Матвієнко помітно покруглішала на карпатському повітрі

Нагадаємо, старша донька Тоні Матвієнко, 23-річна Уляна, яка також відпочиває зараз у Карпатах, з'явилась на засніженому балконі в бікіні з накинутим поверх нього халатом.