Про що мовчить Олег Винник, який не повернувся в Україну з-за кордону

Олег Винник, місцезнаходження якого довго залишалось таємницею, воліє замовчувати один факт свого теперішнього життя. Артист не афішує тієї допомоги, яку він надає ВСУ.

Про що мовчить Олег Винник, який не повернувся в Україну з-за кордону - today.ua

Про це стало відомо як з повідомлень самих військових, які вже отримали від співака допомогу, так і від його колег, які доставляють усе це в Україну. Зокрема, про потужну волонтерську діяльність улюбленця українських жінок розповів чоловік співачки Оксани Білозір Роман Недзельський. Саме він є одним з тих комунікаторів, які допомагають  Виннику доправляти допомогу до українських військових.

Упродовж попередніх двох місяців на Олега Винника обрушилась велетенська хвиля хейту за те, що він начебто гучно не засудив військову агресію РФ в Україні і не допомагає українській армії. Адже з початком війни багато представників українського шоу-бізнесу публічно засудили дії Росії, а також вже дали немало благодійних концертів на користь ЗСУ. А про Олега Винника тривалий час взагалі нічого не було чути. Через це його шанувальники навіть почали припускати, що, мовляв, співак зрікся батьківщини.

Лише недавно його адвокат повідомив, що співак перебуває на лікуванні в Німеччині. Він бореться там з недугою, яка загострилася в нього ще до війни. Через це Винник зараз не виступає. Проте, як з'ясувалось, він активно підтримує ЗСУ. Винник створив благодійний фонд "Вовчиця", в рамках якого він має намір поставити на службу ЗСУ 10 позашляховиків. Три з них уже відправлені в Україну.

"Нам би ще таких пару Олегів Винників та Притул і "Укроборонпром" можна розпускати", – прокоментував Недзельський свою публікацію.

Про що мовчить Олег Винник, який не повернувся в Україну з-за кордону

Отже, як стало відомо, співак активно допомагає армії, однак воліє цього не афішувати і не створювати собі піар на війні. Та, очевидно, через хвилю хейту, в яку зірку занурили надто екзальтовані прихильниці, Винник був змушений показати, як він допомагає Україні здолати ворога, і на чиєму він боці.

Як і слід було чекати, його "вовчиці" відразу змінили гнів на милість та написали під публікацією Недзельського багато схвальних коментарів.

"Ой, а ми тут сьогодні згадували цю пісню та думали, де дівся Олег. А тут така краса", "Хвала Богу, що з Олегом все ок. Бо вже 3 місяці від нього ніяких звісток. І спасибі Олегу за участь, допомогу та підтримку у важкий для країни час"; "Олег – справжній українець. Робить добрі справи, та не любить хизуватися", - прокоментували цю новину віддані шанувальниці артиста.

Нагадаємо, як стало відомо, Винник досі знаходиться в німецькій клініці і саме звідти керує постачанням волонтерської допомоги в Україну.