Прості зачіски своїми руками для зустрічі Нового року 2022: яку обрати і чим доповнити образ

Кожна дівчина в новорічну ніч хоче виглядати як принцеса. Зачіска займає важливе місце у підготовці новорічного образу. Пропонуємо дізнатися, які зачіски стилісти рекомендують обирати для зустрічі Нового 2022 року, щоб виглядати модно, стильно та яскраво.

Прості зачіски своїми руками для зустрічі Нового року 2022: яку обрати і чим доповнити образ - today.ua

Легкі недбалі хвилі на волоссі, нескладні плетіння та прості прямі пасма, які можна доповнити різними аксесуарами, залишаються актуальними вже котрий рік. Символ майбутнього року – Водяний Тигр – любить комфорт та легкість. Легкі та повітряні зачіски допоможуть привернути увагу Тигра, що дозволить задобрити його на весь рік.

Зробити локони можна за допомогою засобів для укладання. Ця зачіска зручна тим, що легко трансформується в інші. Наприкінці вечора волосся можна заколоти в хвіст або зібрати в пучок. І при цьому ваш святковий образ не постраждає. Прості зачіски своїми руками для зустрічі Нового року 2022: яку обрати і чим доповнити образ Класичні хвости та пучки також будуть актуальні у новорічну ніч. Затягувати волосся туго не рекомендується. Важливо створювати легкий та природний образ, який дозволяє навіть випустити пару пасм. Для прикраси волосся використовуйте намистинки, шпильки, обідки, стрічки, невидимки та шпильки з новорічним декором.

Забудьте про велику кількість лаку на волоссі, в моді максимальна простота і природність, елегантність і вишуканість. Ефектні коси та плетіння також будуть у тренді серед новорічних зачісок 2022 року. Прості зачіски своїми руками для зустрічі Нового року 2022: яку обрати і чим доповнити образ Завитки та хвилі, зібрані з ультрагладким волоссям, доповнені червоними відтінками на губах та стриманим макіяжем очей, дозволять постати у найкращому новорічному образі 2022 року.

Раніше повідомлялося про актуальні зачіски для короткого, середнього та довгого волосся для зустрічі Нового року 2022.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru