“Прийняли серйозне рішення“: Влад Яма з дружиною натякнули на поповнення в родині

Хореограф Влад Яма разом зі своєю дружиною Ліліаною заінтригували шанувальників незвичайною заявою в соцмережах. Подружжя опублікувало на особистих сторінках в Instagram практично ідентичні пости, де повідомили про прийняття якогось важливого для їх пари рішення. Про що саме йдеться, поки невідомо, але шанувальники пари практично одноголосно припустили, що Влад і Ліліана готуються до народження другої дитини.

“Прийняли серйозне рішення“: Влад Яма з дружиною натякнули на поповнення в родині - today.ua

"Ми прийняли серйозне рішення ..." - підписав хореограф чорно-біле фото з дружиною, на якому вони позують в затишних светрах.

Влад і Ліліана виховують сина Леона. Шанувальник пари припускають, що, можливо, подружжя зважилося ще і на дівчинку, адже Влад Яма в своїх недавніх інтерв'ю говорив про те, що мріє ще раз стати татом.

Дружина хореографа також опублікувала фото, на якому ніжно обіймає Влада, і її підписники, серед яких багато зірок, почали висувати свої припущення щодо "серйозного рішення" пари.

"Ти відпускаєш волосся?" - припустив ведучий Андрій Бедняков. "Собака?" - висунула свій варіант Лілія Ребрик. "Не тягни!" - попросила телеведуча Валентина Хамайко. "Інтрига", - констатувала актриса і дочка Сніжани Єгорової Стася Ровинська.

Більшість підписників Влада і Ліліани Ями вірять в те, що скоро зіркова пара стане батьками.

"Поповнення в родині", "Народити донечку", "Народити дівчинку - мамину копію", "Натяк на вагітність?", "Чекаєш другу дитину?", "Ви в положенні і чекаєте поповнення", - пишуть підписники в коментарях один за одним .

Раніше повідомлялося, з яких причин Влад і Ліліана Яма найчастіше сваряться.