Пристрасні та чуйні: названі найкращі коханці серед чоловіків за знаком Зодіаку

Автор: Лобанова Єлизавета

Чоловіки трьох знаків Зодіаку найчастіше виявляються найкращими коханцями. За словами астрологів, вони відрізняються небувалою пристрастю, чуйністю та ніжністю до своїх жінок. Хто ж ці викрадачі жіночих сердець, дізнаємось із гороскопу.

Пристрасні та чуйні: названі найкращі коханці серед чоловіків за знаком Зодіаку - today.ua

Телець

Представники цього знаку Зодіаку іноді здаються надто затиснутими та мовчазними. Багато жінок побоюються Тельців, думаючи, що вони дуже холодні. Насправді ж у любовних стосунках такі чоловіки якраз приховують свої емоції, і зі своїми обраницями поводяться розкуто, намагаючись доставити партнерці незабутнє задоволення. Тельці можуть ощасливити будь-яку жінку, якщо оточити їх своєю турботою та щирістю.

Пристрасні та чуйні: названі найкращі коханці серед чоловіків за знаком Зодіаку

Діва

Чоловіки-Діви на перший погляд не складають враження героїв-коханців. Однак вони з легкістю можуть звабити будь-яку жінку. Діви - дуже чуйні та ніжні коханці. Вони заманюють у свої обійми, а потім не відпускають і купають обраницю у коханні, турботі та ніжності. Щоб будувати стосунки з Дівами, потрібно заздалегідь вирішити для себе, чи готові ви, що ваш обранець зможе з часом втратити до вас інтерес і переключити увагу на іншу музу. Іноді чоловіки-Діви йдуть на зради вкрай несподівано.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Козеріг

Козероги часто виявляються пристрасними коханцями. Вони підкорюють серця жінок своєю впевненістю, і поряд з ними жінки дійсно почуваються як за кам'яною стіною. Періодично Козероги можуть віддалятися від своєї другої половинки, оскільки вони потребують особистого простору. Якщо жінка прийме таку особливість характеру свого чоловіка, тоді цілком зможе прожити з ним щасливе життя у любові та турботі.

Раніше повідомлялося, які чотири знаки Зодіаку серед чоловіків носять своїх дружин на руках.