Пристрасні та розкуті: астрологи назвали трьох найкращих коханок за знаком Зодіаку

Деяких дівчат можна назвати справжніми жрицями кохання. Вони вміють пристрасно любити та приймати залицяння чоловіків, а ще їм немає рівних у любовних іграх. Нудно у стосунках із такими дівчатами чоловікові точно не буде. Йдеться про Стрільців, Скорпіонів та Терезів.

Пристрасні та розкуті: астрологи назвали трьох найкращих коханок за знаком Зодіаку - today.ua

Стрілець

Жінок, народжених під цим знаком Зодіаку, можна назвати найрозкутішими та ненаситнішими серед решти представниць прекрасної статі. Вони цінують близькість із партнером. Гармонія стосунків із дівчиною-Стрільцем насамперед будується на інтимних стосунках із нею. У решті сфер зі Стрільцем буде набагато складніше порозумітися, але як коханки - Стрільці дадуть фору всім іншим.

Скорпіон

Астрологи відзначають особливий запал Скорпіонів. Під цим знаком Зодіаку народжуються пристрасні дівчата, які здатні притягувати чоловіків одним поглядом. У разі розставання з такими жінками, про ночі, проведені з ними, чоловіки згадують все життя. Дівчата-Скорпіони вміють принести задоволення партнеру, і при цьому вони з вдячністю приймають залицяння та увагу на свою адресу. Пристрасні та розкуті: астрологи назвали трьох найкращих коханок за знаком Зодіаку

Терези

Дівчат-Терез астрологи називають ідеальними коханками. Небагато хто вміє ставити на перше місце потреби свого партнера і отримувати від цього максимум задоволення. Самопожертва Терезів завжди впадає в душу їхнім партнерам. Представниці цього знаку Зодіаку приваблюють своєю легкістю, романтичністю та добротою.

Раніше повідомлялося, під якими знаками Зодіаку народжуються найкрасивіші чоловіки.

ДЖЕРЕЛОunian.net