Пуховик на зиму: як обрати практичну і стильну річ на кожен день

У холодну пору року потрібно думати не лише про красу, а й про здоров'я. Тому зимовий одяг повинен бути не тільки стильним, але і зручним, теплим і практичним. На сьогоднішній день не проблема купити гарний зимовий пуховик за доступну ціну, однак, слід знати деякі нюанси, щоб купити дійсно якісну річ і не на один сезон.

Пуховик на зиму: як обрати практичну і стильну річ на кожен день - today.ua

В першу чергу перед покупкою верхнього зимового одягу ми звертаємо увагу на візуальні складові: тканину, шви, фурнітуру, манжети і обробку. Тканина, з якої пошитий пуховик, повинна бути непромокаючою і щільною. Внутрішня підкладка повинна бути прострочена, щоб пух або перо не звалювалися в купу, а шви - рівні й міцні. Кривий рядок означає, що наповнювач буде вилазити з пуховика вже в перші тижні носіння.Пуховик на зиму: як обрати практичну і стильну річ на кожен день Кнопки, гудзики, застібки, блискавки й інша фурнітура повинні бути міцно пришиті. Якщо блискавка заїдає ще під час примірки в магазині, задумайтеся над якістю пошиття.

Щоб морозне повітря не проникало під пуховик, обирайте моделі з гумками на рукавах і внизу одягу. Пуховики з поясом на талії також будуть краще зберігати тепло, ніж просто прямі куртки. Капюшон - обов'язковий атрибут теплого зимового одягу. Краще, щоб він відстібався.

На етикетці якісного пуховика обов'язково буде вказана інформація про склад виробу (наповнювач), а також метод чистки конкретно цієї моделі. У якісних пуховиків всередині прикріплений маленький мішечок із зразком наповнювача.

В якості наповнювача для пуховика сучасні виробники використовують пух і перо, ватин, синтепон, холлофайбер, ізософт, тощо.Пуховик на зиму: як обрати практичну і стильну річ на кожен день Один з нових варіантів утеплювачів для зимових пуховиків вважається тінсулейт. Він - тонкий, легкий і пружний, але в той же час вважається відмінним термоізолятором. Пуховики на тінсулейті коштують дешевше, ніж на пуху.

Натуральні наповнювачі мають і ряд переваг. Такий одяг легший і не продувається. Для морозної зими ідеальним варіантом буде пуховик, в складі якого 70-80% пуху і 30-20% пера. Для помірної "європейської" зими можна обирати пуховики зі співвідношенням пуху і пера 60 на 40 або ж 50 на 50.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua