“Дуже важко і боляче“: Олег Винник скасував концерти через тривалу хворобу

Олег Винник записав відеозвернення до своїх фанатів, в якому назвав причину скасування своїх концертів в Запоріжжі. Артист засмучений тим, що люди купили квитки, але не змогли провести вечір зі своїм кумиром. Однак, медики категорично заборонили Виннику виходити на сцену у найближчий час, і він розповів, чому саме.

“Дуже важко і боляче“: Олег Винник скасував концерти через тривалу хворобу - today.ua

Під час гастролей по Україні, які тривають вже кілька місяців, у Олега Винника діагностували ларингіт, і лікарі заборонили йому співати.

"Так сталося, що за станом свого здоров'я я не зміг провести два концерти в день через ларингіт, з яким я їжджу вже чотири тижні. Мені дуже важко і боляче переносити концерти, адже це дуже цінно, коли глядачі приходять до тебе .. .Хочу вибачитися перед вами. Ми концерти ці проведемо ... ", - сказав у своєму зверненні до глядачів Олег Винник.

Концерти, які повинні були відбутися в Запоріжжі 16 жовтня, будуть перенесені на 12 березня (16:00 та 19:00). Куплені квитки залишаться дійсними.

Фанати Олега Винника в коментарях почали бажати йому якнайшвидшого одужання і повернення на сцену.

"Одужуйте швидше! Ми з вами", "Все буде добре. Одужуйте! Бережіть себе", "Бажаю скорішого одужання і відновлення сил, як фізичних, так и моральних. Цей рік був непростим, но ж Ви нам ще на качана року казали, что це ваш рік "," Одужуйте! Головне здоров'я !!! ", - написали фоловери.

Раніше Олег Винник опублікував кадри з побачення з таємничою молодою блондинкою.