“Бігала на ковзанах...“: Ольга Сумська показала, як виглядала у свої 14 років

Ольга Сумська поділилася рідкісними архівними знімками зі свого дитинства, на яких їй 14 років. Артистка на своїй сторінці в Instagram показала своїм фанатам, як вона виглядала понад 40 років тому.

“Бігала на ковзанах...“: Ольга Сумська показала, як виглядала у свої 14 років - today.ua

55-річна Ольга Сумська на чорно-білих кадрах зовсім не схожа на себе. У підлітковому віці у неї було темне волосся і коротка стрижка. Проте щось у погляді Ольги залишилося з того часу. Це якийсь сум, що читається в її очах і тоді, і зараз на багатьох фото.

Артистка показала, як проводила зими у Запоріжжі, де тоді мешкала її родина. Вона дуже любила кататися на ковзанах, і для цього її тато спеціально заливав ковзанку у дворі їхнього будинку.

"Мої 14... Запоріжжя... Взимку тато сам заливав ковзанку у дворі біля нашого будинку і ми ганяли на простих хлопчачих ковзанах. Як я тоді мріяла про фігурні! Моє щасливе дитинство...", - з ностальгією написала Сумська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

Ольга Сумська росла разом зі своєю старшою сестрою Наталею. Коли їй було 14 років, Наталі Сумській вже виповнилося 24 роки. “Бігала на ковзанах...“: Ольга Сумська показала, як виглядала у свої 14 років Користувачі мережі відзначили, що молодша дочка Ольги Сумської, Аня, дуже схожа на свою матір у юності.

"Я додам, що донька Аня дуже схожа з Вами!", "От не дарма ви зберегли таку красу і такі бездонні очі. Красуня і тоді і зараз", "Прям копія Аня на 1-му фото", "Менша дочка так схожа на Вас!!!", "Анютка ось тут дуже схожа на тебе!", "Оля, які ви гарні з мамою та сестрою", - написали в коментарях фоловери.

Раніше Ольга Сумська зізналася, що допомагає їй тримати себе у формі після 50 років.