“Холостячка“ Злата Огневич в червоній оксамитовій сукні показала ефектне декольте і стрункі ноги

Злата Огневич в третьому випуску шоу "Холостячка-2" з'явилася перед своїми потенційними обранцями в ефектній червоній сукні з оксамиту. Це вбрання підкреслює зону декольте співачки і акцентує увагу на її вузькій талії і довгих ногах.

“Холостячка“ Злата Огневич в червоній оксамитовій сукні показала ефектне декольте і стрункі ноги - today.ua

Огневич опублікувала серію фото з церемонії троянд на своїй сторінці в Instagram. Свій образ зірка доповнила об'ємними сережками з бахромою і сріблястими босоніжками на підборах.

Оксамитова сукня Злати Огневич розшита камінням на декольте, а талію прикрашає пояс з брошкою і також камінцями. Атласна спідниця має глибокий розріз, що не дає відвести очей від ніг "Холостячки". “Холостячка“ Злата Огневич в червоній оксамитовій сукні показала ефектне декольте і стрункі ноги

"Ми на самому початку нашої історії кохання і я не хочу квапити події. Буду прислухатися до голосу серця, воно завжди знає-ХТО і КОЛИ", - підписала Злата Огневич яскраві фото.

Злата Огневич недавно зізналася, що знайшла любов на проекті. Поки глядачі не побачать фінал шоу, Златі Огневич і її обранцеві доводиться приховувати свої стосунки. Кожного тижня Злата в ефірі "Холостячки-2" по одному відкидає претендентів на своє серце, які не відповідають її очікуванням.

“Холостячка“ Злата Огневич в червоній оксамитовій сукні показала ефектне декольте і стрункі ноги

Раніше Злата Огневич показала образ в сукні-ночнушці, в якій вона виглядає надзвичайно жіночно.