“Холостяк“ Михайло Заливако та Ганна Богдан розучують танець до весілля та покажуть його на “Танці із зірками“

"Холостяк" Михайло Заливако та Ганна Богдан стали однією з небагатьох пар, які після зйомок романтичного проєкту зберегли стосунки. Закохані живуть разом у Києві, ходять на побачення та часто подорожують. Шанувальники ж сподіваються, що незабаром бізнесмен і колишня дружина Андрія Богдана зіграють весілля.

“Холостяк“ Михайло Заливако та Ганна Богдан розучують танець до весілля та покажуть його на “Танці із зірками“ - today.ua

У Мережі з'явився анонс майбутнього ефіру головного танцювального шоу "Танці з зірками". Організатори готують для глядачів багато сюрпризів. Наприклад, на паркет вийдуть головний герой 11-го сезону "Холостяк", харківський бізнесмен Михайло Заливако та його обраниця Ганна Богдан. Повідомляється, що закохані покажуть танець, який готують до весілля.

"Ми підготували для вас неймовірний сюрприз. Вже цієї неділі ви зможете самостійно обрати зірку, яка вийде на головний танцювальний паркет країни в наступному ефірі "Танці з зірками". У неділю "Холостяк" Михайло Заливако та його обраниця Ганна Богдан станцюють танець, який готують для вас! – йдеться в анонсі.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз дівчина поділилася кадрами зі студії, де вони з Мишком щосили тренуються. “Холостяк“ Михайло Заливако та Ганна Богдан розучують танець до весілля та покажуть його на “Танці із зірками“

"Продовжуємо вчитися. Репетируємо під Океан Ельзи - "Обійми". Танці покращують настрій", - зауважила Ганна Богдан.

Нагадаємо, переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан у коротеньких шортах показала, якою її бачить удома Михайло Заливако.