“Івану - 5 років“: Катя Осадча показала, як з кумами пишно відзначила день народження середнього сина

Катя Осадча та Юрій Горбунов 19 лютого відзначали день народження старшого сина Івана, якому 18 лютого виповнилося 5 років. Святкове шоу відбулося в одному зі столичних ресторанів. Крім друзів іменинника, на свято були запрошені також хрещений батько Івана – репер Потап, зі своєю дружиною Настею Каменських.

“Івану - 5 років“: Катя Осадча показала, як з кумами пишно відзначила день народження середнього сина - today.ua

Вечірка була у стилі мультфільму "Щенячий патруль", від якого фанатіє 5-річний Іван та всі діти його віку. Зіркові батьки підготували тематичне оформлення, замовивши торт, кендібар та фотозону з улюбленими персонажами сина. Також дітей розважали аніматори, які були переодягнуті у персонажів "Патруля".

У Instagram Stories Катя Осадча поділилася фото із заходу. Зіркова мама зробила кілька знімків із дітьми, а також із чоловіком Юрієм Горбуновим та Іваном. Осадча з Горбуновим навіть сфотографувалися у мильній бульбашці, а також батько Івана на камеру станцював із ним запальний танець біля святкової цифри "5".

"Дитячі свята - улюблені свята", - зазначила ведуча.

“Івану - 5 років“: Катя Осадча показала, як з кумами пишно відзначила день народження середнього сина Осадча показала в Stories, який кенді-бар із солодощами підготували для гостей, та як гостей розважали аніматори. Іменинник, як і його батько, були одягнені на святі досить офіційно – білий верх, чорний низ. “Івану - 5 років“: Катя Осадча показала, як з кумами пишно відзначила день народження середнього сина Раніше повідомлялося, що Катя Осадча та Юрій Горбунов показали публіці раніше неопубліковані фото зі старшим сином Іваном.