“Коментарі мене глибоко дивують“: “Холостячка“ Злата Огнєвіч різко відповіла всім хейтерам свого обранця

Злата Огнєвіч у фіналі проєкту "Холостячка 2" прийняла пропозицію руки та серця від 31-річного підприємця Андрія Задворного та заявила, що готова створити з ним сім'ю. Незважаючи на всю чесність та щирість Злати та Андрія, фанати артистки були обурені таким вибором. Вони жорстко захейтили обранця Огнєвіч у соцмережах. З такою кількістю критики Злата ще не зустрічалася.

“Коментарі мене глибоко дивують“: “Холостячка“ Злата Огнєвіч різко відповіла всім хейтерам свого обранця - today.ua

Багато глядачів "Холостячки" вболівали за іншого фіналіста Дмитра Шевченка, який був упевнений у своїй перемозі та мав серйозні плани на Злату Огнєвіч. Він був готовий навіть переїхати до Києва заради Злати і мріяв з нею про весілля на екзотичному острові. Проте, "Холостячка" вибирала серцем і ближче за духом їй виявився Андрій.

"Я Люблю і готова кричати про це на весь світ, мій Всесвіт заграв новими фарбами, я відчуваю кохання кожною своєю клітинкою! фіналу "Холостячки".

Після того, як на Злату в соцмережах обрушилася хвиля критики, вона написала пост, у якому висловила глибоке розчарування коментарями своїх підписників щодо свого обранця.

"Ось ці всі коментарі (від абсолютно незнайомих людей) мене глибоко дивують. Наприклад, у мене немає звички писати гидоти незнайомим людям — для чого? Я люблю свою енергію спрямовувати в інший бік. А Вам дякую, що знайшли для мене час, завелися як треба і випустили ракету в коментарях.Тільки ось, у справжніх ракет, тих, що вгору і до світла - інше паливо. Все, що ви бачите в мені - це не моє, це ваше. Моє - це те, що я бачу в вас", - написала Злата Огнєвіч.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Раніше повідомлялося, що Злата Огневіч одягнула весільну сукню на фінал проєкту "Холостячка-2".