“Копія бабуся“: Тоня Матвієнко показала рідкісне фото своєї молодшої доньки у день її народження

Молодшій дочці Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна 15 січня виповнилося шість років. Зіркова сім'я відзначила свято у Єгипті, звідки поділилася фото іменинниці. Тоня Матвієнко опублікувала привітання доньці у Instagram, прикріпивши кілька фото дівчинки.

“Копія бабуся“: Тоня Матвієнко показала рідкісне фото своєї молодшої доньки у день її народження - today.ua

"Коли люди не співали, хто найперший заспівав?"(Ніна Матвієнко, 6 років). Сонечко, сніжинка, Нінусік наше щастя, наш скарб, з Днем народження! Рости щаслива і здорова!", - написала Тоня Матвієнко.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Якщо порівняти 6-річну Ніну на фото з її мамою та бабусею, то дівчинка більше схожа на бабусю. “Копія бабуся“: Тоня Матвієнко показала рідкісне фото своєї молодшої доньки у день її народження Батько дівчинки, Арсен Мірзоян, також зробив фото з дочкою-іменинницею у її 6-річчя. Зірковий тато ніжно обіймає доньку, у якої на голові вінок із квітів. Фото зроблено на фоні моря.

День народження доньки Тоня та Арсен вирішили відзначити у теплому Єгипті, де у січні температура повітря в середньому 23 градуси. “Копія бабуся“: Тоня Матвієнко показала рідкісне фото своєї молодшої доньки у день її народження Раніше повідомлялося, що Тоня Матвієнко похвалилася рідкісним фото з дочкою Уляною від першого шлюбу. Як відомо, у Арсена Мірзояна від першого шлюбу також є двоє синів – Влад та Артем.