“Мій новий звір“: Еліна Світоліна похвалилася шикарним автомобілем за 4 мільйони гривень

Еліна Світоліна похвалилася в Instagram-stories свої новим придбанням - автомобілем. Перша ракетка України отримала в подарунок від чоловіка позашляховик Mercedes-Benz класу G білого кольору. Тенісистка тільки повернулася в Європу після виступів в США і відразу поїхала в автосалон забирати авто.

“Мій новий звір“: Еліна Світоліна похвалилася шикарним автомобілем за 4 мільйони гривень - today.ua

"Мій новий звір", - підписала знімок Еліна Світоліна.

Ціна на такий автомобіль стартує від 160 тисяч доларів (більше 4 мільйонів гривень). “Мій новий звір“: Еліна Світоліна похвалилася шикарним автомобілем за 4 мільйони гривень Автомобіль був подарований Еліні на весілля її чоловіком Гаелем Монфісом. Так як дівчина постійно перебуває в роз'їздах, забрати автомобіль вона змогла тільки зараз, в перерві між змаганнями.

На нещодавньому турнірі в США перша ракетка України не зуміла вийти до чвертьфіналу, зазнавши нищівної поразки від американки Джесіки Пегула. Зустріч тривала 1 годину 4 хвилини і завершилася з рахунком 6: 1, 6: 1 на користь Пегула.

Відомо, що вже наступного тижня Еліна Світоліна виступить на турнірі на Тенеріфе. Українка зустрінеться в поєдинку з Марією Камілою Осоріо Серрано з Колумбії.

Раніше повідомлялося, як виглядає 36-річний брат Еліни Світоліної , який також тенісист.