“Міцні ніжки“: Ірина Федишин блиснула масивними стегнами в міні-сукні зі стразами

Ірина Федишин активно бере участь у зйомках новорічних концертів. Найчастіше співачку можна побачити в образах казкових принцес та фей, проте зірка іноді приміряє на себе й інші образи. Федишин поділилася зі своїми шанувальниками в Instagram фото з гримерки, де вона сидить у кріслі в коротенькій червоній сукні зі стразами, кокетливо закинувши ногу на ногу.

“Міцні ніжки“: Ірина Федишин блиснула масивними стегнами в міні-сукні зі стразами - today.ua

Повну довжину сукні не видно, оскільки зірка сидить у кріслі. Однак глибоке декольте складно не помітити. Волосся Ірини Федишин зачесане у хвилясті локони, а на обличчі – легкий макіяж. Фото, зважаючи на все, зроблено перед або після концерту.

"Творча атмосфера. У гримерці", - підписала фото співачка.

“Міцні ніжки“: Ірина Федишин блиснула масивними стегнами в міні-сукні зі стразами Шанувальники Ірини Федишин не могли оминути її довгі ноги. На цьому фото акцент зроблено на стегнах, які ледве прикриті червоною сукнею.

"Міцні ніжки", "Богиня краси", "Про те, що роздяглася вже як Полякова", "Краса і талант", "Фея", Яка гарна сукня", - написали фоловери Федишин.

Раніше Ірина Федишин з'явилася на зйомках новорічного вогника в образі ляльки Барбі у рожевій бальній сукні та з бантом на голові.