“Мокре“ волосся знову в тренді: як повторити наймоднішу зачіску літа 2022

"Мокре" волосся стане одним з головних трендів у зачісках цього літа. Не обов'язково їхати на море, щоб надати своєму волоссю бажаного ефекту. Достатньо мати кілька засобів для догляду за волоссям та візуалізацію свого образу.

“Мокре“ волосся знову в тренді: як повторити наймоднішу зачіску літа 2022 - today.ua

"Мокре" волосся можна залишити гладким, можна зробити образ з бічним проділом або зачісом назад, недбалі хвилі, кінський хвіст або пляжні локони, зібрати пасма в пучок, тощо.

Створити ефект "мокрого" волосся можна на будь-якому типі волосся. Ця зачіска не потребує особливого догляду. До того ж це чудовий спосіб замаскувати брудне волосся. Головне, щоб ваше волосся виглядало вологим, але не жирним. Тому найкраще створювати потрібний ефект на чистому волоссі. “Мокре“ волосся знову в тренді: як повторити наймоднішу зачіску літа 2022 Якщо ви хочете залишити волосся розпущеним, тоді найпростіший спосіб укладання мокрого волосся - це зібрати його назад, додавши трохи скуйовдженого виду спереду. Ви виглядатимете так, ніби щойно вийшли з басейну. Якщо ви досягаєте саме такого ефекту, тоді сміливо експериментуйте, і не бійтеся нічого.

Залежно від типу волосся для створення ефекту мокрого волосся вам знадобиться олія або сироватка для волосся, гель, крем для укладання, мус чи кондиціонер. Для світлішого і тоншого волосся комбінуйте кондиціонер, мус і невелику кількість легкого гелю. Головне, не перестарайтеся із засобами для догляду. Волосся не повинно занадто сильно злипатися і бути "дубовим". “Мокре“ волосся знову в тренді: як повторити наймоднішу зачіску літа 2022 Щоб створити ефект мокрого волосся, спочатку розчешіть волосся гребінцем з широкими зубчиками. Після цього нанесіть текстуруючий засіб. Рухайтеся назад від верхівки до кінчиків. Щоб отримати гладкий ефект, нанесіть засіб для надання блиску та захисту від вологи, і на завершення трохи лаку для волосся. Якщо у вас коротка стрижка, потрібно нанести гель від коріння до кінчиків, а якщо довге волосся, то наносьте засіб від коріння до середини.

Раніше повідомлялося, як зробити наймоднішу зачіску цього літа – рідкий боб.

ДЖЕРЕЛОnv.ua