“Наші діти хочуть бути українцями!“: Оля Полякова показала, як її 10-річна дочка незвичайно виконала гімн

Обидві доньки співачки Олі Полякової дуже талановиті дівчата. Старша Маша вже давно вирішила присвятити своє життя музиці, а ось молодша Аліса – лише зараз почала співати. На своїй сторінці в Instagram Полякова опублікувала відео, на якому 10-річна Аліса стоїть посеред кімнати із прапором України на плечах та виконує дзвінким голосом гімн. До зіркової мами дівчинці ще далеко, але заспівати вийшло у неї дуже чуттєво.

“Наші діти хочуть бути українцями!“: Оля Полякова показала, як її 10-річна дочка незвичайно виконала гімн - today.ua

"Не знаю, що вони там денацифікують, вони точно націоналізують та українізують Україну! Наші діти хочуть бути українцями!!!" – підписала відео з дочкою Оля Полякова.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

На останніх словах приспіву гімну Аліса несподіваного закричала, у звичній для себе манері, тим самим потішивши шанувальників співачки.

У коментарях фанати Олі Полякової захопилися її дочкою, і не могли не згадати про "Валеру" - друге ім'я Аліси, як вона себе називає у моменти прояву бунтарського характеру.

"Аліса круто! Має свій погляд на життя", "Так зворушливо співає, дуже красиво", "Фінал несподіваний", "Співала Аліса, а в кінці заговорив Валера, "Добре співала, але в кінці щось пішло не так", "Навіть бомж Валера став бандерівцем", "Фіналочка неймовірна", - написали фоловери.

Раніше повідомлялося, що Оля Полякова вже 5 липня має повернутися додому в Україну, де перебуває її чоловік Вадим.