Today.ua

“Наші котики підросли“: Ірина Федишин показала сімейну ідилію з синами і домашніми улюбленцями

Ірина Федишин не лише успішна артистка і співачка, але ще і мама двох синів і господиня великого будинку. Крім чоловіка і дітей, артистка піклується ще й про домашніх вихованців. Членом її родини є кішка Лапка, яка час від часу народжує маленьких кошенят. Федишин розмістила фото кошенят, яких вона готова подарувати підписниками, на своїй сторінці в Instagram.

Артистка опублікувала фото з синами Юрієм і Олегом, які тримають на руках по кошеняті, і сама зірка також тримає в руках маму-кішку і декількох кошенят. Фото зроблено в домашній обстановці, в дитячій кімнаті хлопчиків. Ірина Федишин зображена без макіяжу, в домашній майці і лосинах.

View this post on Instagram

Публікація від Ірина Федишин ?Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Кошенята народилися місяць тому. За цей час вони зміцніли і підросли. Так як кішка з кошенятами живе в квартирі, і за всім господарством потрібен нагляд і догляд, то Ірина Федишин хоче скоріше віддати кошенят в надійні руки.

Підписники Ірини Федишин почали залишати коментарі з проханнями надіслати їм кошенят.

"Я хочу кицю", "Якщо не плануєте в Дніпро, то можу і в Київ приїхати заради кіці та щоб і з Вами прівітатись)", "Хочу котиків для сіночків", "Хочу котика-хлопчика, якщо є висловухого", "Гарненькі Які котики ", - написали підписники Ірини Федишин.

Раніше повідомлялося, що Ірина Федишин збирала гриби в білосніжному спортивному костюмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ